مشاوره و سفارش

انواع شیره جات

شیره انجیر
شیره خرما
شیره توت

شیره انگور

شیره پسته، بادام و …

 

انواع ارده

ارده خود به تنهایی یک مادهٔ غذایی کامل برای هر وعده غذایی به ویژه صبحانه است. ارده را به طرق مختلفی می‌توان مصرف نمود. می‌توان آن را به صورت خالص و بدون هیچگونه افزودنی با نان مصرف کرد یا مواد شیرینی از قبیل: عسل، شیره اعم از شیره نبات، خرما، انگور و مربا به آن اضافه نمود. میزان افزودنی بسته به ذایقه افراد متفاوت است.

روغن کنجد

بیشتر ما می دانیم که چربی ها انواع مختلفی دارند. برخی خوب و برخی بد هستند و برای سلامت ضرر دارند. روغن کنجد سرشار است از چربی های دارای حلقه های اشباع نشده و چربی های غیر اشباع و همچنین میزان چربی های اشباع شده اش نیز پایین است. چربی های غیر اشباع و چربی های دارای حلقه های اشباع نشده برای سلامت قلب مفید هستند و کمک می کنند کلسترول تحت کنترل در بیاید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
شیره جات-سفارشیموجودتماس بگیرید
ارده کنجد-سفارشیموجودتماس بگیرید
ارده سبوس دار-سفارشیموجودتماس بگیرید
حلوا ارده-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن کنجد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

با توجه به پیچیدگی های زندگی امروز و به تبع آن استفاده از تولیدات صنعتی که اکثرا فاقد خواص طبیعی هستندو از سوی دیگر تغییر ذائقه مردم ، استفاده از خوراکی‌هایی مثل انواع شیره جات و فرآورده های کنجد و…یا کم شده ویا تولید آنها با اضافه کردن مواد نگهدارنده و دیگر افزودنی های مجاز و یا شکرفاقد خواص طبیعی و موثر خود میباشند.بدین علت این مجموعه با هدف تهیه ،توزیع وترویج استفاده جامعه از این محصولات البته بصورت طبیعی و فاقد هرگونه مواد افزودنی و مضر اقدام به تهیه مجموعه ای از بهترین و سالم ترین انواع شیره جات شامل خرما انگور توت انجیر و…(بصورت جداگانه وترکیبی ) و انواع فرآورده های کنجد شامل ارده کنجد، ارده سبوس دار، حلوا ارده روغن کنجدنموده‌است

مدیر مجموعه شیرین شهد سلامت

حمید چراغان

Call Now Buttonتماس بگیرید