مجموعه شیرین شهد سلامت شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات و ارده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده شیره انجیر فله ای در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

داشتن استخوان های قوی تر با شیره انجیرتوزیع کنندگان شیره انجیر فله ای در تهران

انجیر، میوه ای شیرین و خوش طعم است که برخی آن را متعلق به خانواده توت می دانند. وجود دانه های فراوان در آن سبب این نوع طبقه بندی شده است. انجیر هم به صورت تازه و هم به شکل خشک شده، مصرف بالایی دارد. 

این میوه را برای تولید شیره انجیر هم به کار می برند. این شیره که محصولی کاملا طبیعی و خالص می باشد، را باید به عنوان یک معجون بی نظیر دانست. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت عمده شیره انجیر فله ای در بازار این مطلب را تا انتها بررسی نمایید. 

قیمت عمده شیره انجیر فله ای در بازار

داشتن استخوان های قوی تر با شیره انجیر

داشتن استخوان های قوی تر با شیره انجیر شیره انجیر خواص بی شماری دارد. یکی از این خواص، داشتن استخوان های قوی می باشد. علت آن هم به ترکیبات و عناصر موجود در آن مربوط می شود. 

زمانی که انجیر را برای تولید شیره به کار می برند، از اصول و استانداردهای خاصی تبعیت نموده تا خواص اولیه خود را حفظ کند. حتی گاها میزان برخی از عناصر در شیره انجیر بیشتر از میوه تازه آن می باشد. کلسیم یکی از این عناصر است. 

وظیفه اصلی کلسیم، تقویت استخوان بندی بدن می باشد. در واقع کلسیم یک عنصر سنگین بوده که همواره به حالت رسوب در می آید. در بین کودکان که استخوان هایشان در حال رشد است، مصرف شیره مذکور به تجمع بیشتر کلسیم بر بافت استخوانی آنها شده و در نتیجه اسکلتی قوی تر و مقاوم تر خواهند داشت. این تاثیرات بر دندان های آنها هم دیده می شود.

انواع شیره انجیر در بین بزرگسالان به ویژه زنان از پوکی استخوان جلوگیری می کند. همان طور که می دانید زنان به خاطر شرایط خاص خود بعد از هر بار زایمان کردن، در معرض خطر پوکی استخوان قرار دارند. گنجاندن این محصول در رژیم غذایی، این خطر را تا حد زیادی کاهش می دهد. 

همچنین افرادی که تمایل کمی به مصرف سایر منابع کلسیمی مانند لبنیات مختلف از جمله شیر، ماست و دوغ دارند، می توانند کمبود کلسیم خود را با این فرآورده شیرین جبران نمایند. 

توزیع کنندگان شیره انجیر فله ای در تهران

توزیع کنندگان شیره انجیر فله ای در تهران توزیع کنندگان شیره انجیر فله ای در تهران، این محصول را با قیمتی مناسب تر در مقایسه با نوع بسته بندی آن، عرضه می کنند. زیرا هزینه های ناشی از بسته بندی کاهش می یابد و بر قیمت تمام شده محصول نیز اثرگذار می باشد. 

این سایت نیز فروش آنلاین این محصول را به صورت عمده در سراسر کشور انجام می دهد. در واقع توزیع کنندگان، با هدف حذف واسطه های فروش اقدام به راه اندازی این سایت نموده اند که نتایج مثبتی را هم به دنبال داشته است. 

حمید چراغان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شیرین شهد سلامت شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات و ارده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید