مجموعه شیرین شهد سلامت شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات و ارده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شیره خرما صنعتی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه شیره خرما صنعتی با سنتی مراکز عرضه شیره خرما صنعتی در بندرعباس

در بازارهای داخلی و خارجی قیمت شیره خرما صنعتی متغیر است و بستگی به کیفیت، مقدار و برند سازنده آن دارد که تمامی مشتریان می توانند به راحتی در کمترین زمان ممکن بهترین و مرغوب ترین شیره را خریداری کنند.

قیمت شیره خرما صنعتی در بازار

مقایسه شیره خرما صنعتی با سنتی

مقایسه شیره خرما صنعتی با سنتی بیشتر افراد جامعه بر این باور هستند که شیره خرمایی که به روش سنتی تولید می شوند به دلیل اینکه خانگی اند از لحاظ ارزش غذایی و تغذیه ای بهترند اما شیره خرما صنعتی با توجه به آب آهک و تیرآب زیادی که همراه آن مخلوط می شود ارزش تغذیه ای کمتری دارند.

شیره خرما سنتی رنگی غلیظ داشته و نوع صنعتی دارای رنگی روشن است که به دلیل وجود تیزآب فراوان داخل آن می باشد از لحاظ طعم و مزه شیره سنتی بسیار شیرین و خوشمزه است و خواص بسیاری را به همراه دارد.

در روش صنعتی این محصول با کمک آب و مواد جامد با استفاده ار حرارت درست می شود اما تولید به شیوه سنتی شامل سه مرحله است و تمامی افراد می توانند در منزلشان این مواد غذایی ارزشمند را به راحتی تهیه کنند.

روش تولید شیره خرما صنعتی در کارخانه های سازنده و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می گیرد و محصول به دست آمده را داخل شیشه های مخصوص بسته بندی می کنند در حالی که مدل سنتی در کارگاه های کوچک و به سادگی تولید و تهیه می شود.

مراکز عرضه شیره خرما صنعتی در بندرعباس

مراکز عرضه شیره خرما صنعتی در بندرعباس بندرعباس به دلیل وجود نخل های خرمای فراوان مرکز اصلی تولید شیره خرما به شیوه صنعتی و سنتی است و مراکز فراوانی در این شهر سالانه حجم قابل توجهی از این محصول را روانه بازار های فروش می کنند.

عرضه شیره خرما به شیوه های گوناگونی مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است که مشتریان می توانند به صورت عمده نسبت به خریداری اقدام نمایند.

در تمامی طول سال مقدار زیادی از این محصول به سایر مراکز و نمایندگی های سراسر کشور عرضه می شود و در اختیار فروشندگان قرار می گیرند و یکی از بهترین محصولات غذایی باارزش در سطح بازار های داخلی و خارجی بوده است.

مراکز و نمایندگی های پخش در تمامی نقاط کشور کار عرضه این محصول را به روش های گوناگون انجام می دهند و تنها هدفشان تولید و جذب مشتریان بیشتر است.

شهر بندرعباس و مراکز تولیدی اش سالانه توانسته اند به راحتی نیاز جامعه را به این محصول برطرف کنند و حتی بخش عظیمی از آن را به سایر کشور های همسایه عرضه و ارسال نمایند تا در ان سوی مرز ها مشتریانی را جذب کنند و تولید خود را سالانه افزایش دهند.

حمید چراغان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شیرین شهد سلامت شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات و ارده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید